- Advertisement -spot_imgspot_img
БългарияГлобяват водачи на линейки за превишена скорост

Глобяват водачи на линейки за превишена скорост

- Advertisement -spot_imgspot_img

Шофьори на линейки от Центъра за спешна медицинска помощ в Бургас протестираха срещу наложени глоби и актове при изпълнение на служебните им задължения. Това съобщава БГНЕС.

По данни на протестиращите от 15 януари до края на месеца са съставени 126 фиша и актове за нарушения по време на работа.

„Имаме 126 фиша и актове за това, че си изпълняваме задълженията като шофьори на линейки от Спешна помощ. Около 4-5 души ще останат без книжки и ще трябва да бъдат освободени от работа“, заявиха те.

Протестиращите настояват за преразглеждане на наложените санкции от една страна, а от друга – за ясно разписани правила за движение на специализираните автомобили.

Очаква се компетентните институции да излязат с позиция по случая.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Последни новини
- Advertisement -spot_img
Свързани статии
- Advertisement -spot_img