- Advertisement -spot_imgspot_img
СпортГригор Димитров отпадна на сингъл в Акапулко 

Григор Димитров отпадна на сингъл в Акапулко 

- Advertisement -spot_imgspot_img

Григор Димитров загуби двубоя си от първия кръг на сингъл на турнира в Акапулко, Мексико, който е от сериите ATP 500 и е с награден фонд 2,46 милиона долара. Българинът беше препънат от Теранс Атман от Франция с 3:6, 3:6 в двубой, продължил 82 минути.

При 2:2 в първия сет 34-годишният хасковлия спаси две точки за пробив, но след 3:2 загуби следващите четири гейма за 3:6. Лошата серия на Димитров продължи в началото на втората част, в която той изостана с 0:3. Българинът имаше две възможности да върне пробива при 1:3, но не успя да се възползва, като това бяха и единствените му шансове за брейк в мача при сервис на 62-рия в световната ранглиста французин. Така Атман поведе с 5:3 и с втората си точка за мача стигна до крайния успех.

Ден по-рано Григор Димитров и партньорът му на двойки в този турнир Флавио Коболи се класираха за втория кръг в карето, като на този етап няма информация дали двамата ще продължат в надпреварата, или ще се откажат.

На сингъл следващият турнир в графика на Григор Димитров е Мастърсът в Индиън Уелс, който ще се проведе от 4 до 15 март.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Последни новини
- Advertisement -spot_img
Свързани статии
- Advertisement -spot_img