С рекордно алкохолно съдържание в издишания въздух е заловен в Бургас 37-годишен шофьор. Това съобщават от полицията.
Проверката на лек автомобил „Пежо 106“ е извършена около 19,40 ч. снощи (30 март) на улица „Ал. Г. Коджакафалията“ до блок 218А.
Водачът от руенското село Добромир бил тестван с дрегер, който отчел 4,46 промила алкохол в издишания въздух.
Шофьорът отказал да даде кръв за химичен анализ и е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство, допълват от Областната дирекция на МВР – Бургас.












