- Advertisement -spot_imgspot_img
СпортВолейболистките на „Левски“ с нов треньор

Волейболистките на „Левски“ с нов треньор

- Advertisement -spot_imgspot_img

Драган Нешич е новият старши треньор на женския отбор на волейболен клуб „Левски София”. Сръбският специалист ще води тима през следващия сезон.

Това е нова страница в моята кариера, както и за клуба. Мотивиран съм да използвам опита си и да помагам на младите състезателки да се развиват, каквато е и политиката на клуба. Целта ми е да се научим да играем по-атрактивен волейбол с женския състав, както и във всички възрасти”, каза треньорът.

Драган Нешич е водил два пъти женския национален отбор на България, а през изминалото волейболно лято беше начело на жените до 21 години, които станаха четвърти в света.

Радваме се, че успяхме да привлечем специалист с такава визитка и че той прие да работи за развитието на младите ни състезателки. Уверени сме, че Драган ще допринесе за изграждането на още по-силен състав и за развитието на женското направление в клуба”, заяви президентът на „Левски София” Давид Давидов.

„Сините“ започнаха сезона с Радослав Арсов, който по-късно беше заменен на треньорския пост от Денислав Димитров. Под негово ръководство женският отбор игра финал за първенството, загубен от 12-кратните шампионки на страната „Марица“ (Пловдив). Димитров обаче изведе до първото място девойките на „Левски София“, които на финала надиграха ЦПВК.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Последни новини
- Advertisement -spot_img
Свързани статии
- Advertisement -spot_img